مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام

چه کسانی به مدیریت پیج اینستاگرام نیاز دارند؟ اگر در حال مطالعه این مقاله هستید یا جز آن دسته از افرادی هستید که برای کسب و کار خود پیج اینستاگرام دارید و یا جز آن دسته از افرادی هستید که به تازگی قصد دارید پیج اینستاگرام خود را راه اندازی نماید.

گروه دیجیتال مارکتینگ رادکاوش قصد دارد تا در این مقاله به شما همراهان همیشگی از پیدایش اینستاگرام تا مزایای مدیریت پیج اینستاگرام بگوید. پس با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید.

آشنایی بیشتر با اینستاگرام

شبکه اجتماعی اینستاگرام Instagram یک بستری را فراهم کرده است تا شما بتوانید عکس و فیلم های خود را با دیگر دوستان خود به اشتراک بگذارید. این شبکه اجتماعی را کوین سیستروم و مایک کرایگر در اکتبر سال 2010 ساختند و الان مالک آن شرکت فیس بوک است. اینستاگرام را شما می توانید در نسخه ios، اندروید و حتی مایکروسافت به راحتی استفاده نماید.

ادمین اینستاگرام
ادمین اینستاگرام

امروزه اینستاگرام به یکی از بهترین مکان ها برای کسب درآمد اینترنتی تبدیل شده است که شما به راحتی می توانید با داشتن یک صفحه و مدیریت پیج اینستاگرام خود قوی ترین برند سازی و در نهایت فروش بالا را برای محصولات و شرکت و برند خود داشته باشید.

آشنایی با مدیریت پیج اینستاگرام

تا به اینجا با شبکه اجتماعی اینستاگرام آشنا شدیم و حالا شاید لازم باشد تا با مدیریت پیج اینستاگرام نیز آشنا شویم. به چه کسی مدیر اینستاگرام میگویند؟ چرا به ادمین اختصاصی برای صفحه اینستاگرام خود نیاز داریم؟ و …

اگر قصد دارید تا به صورت حرفه ایی پیج اینستاگرام خود را مدیریت کنید و بعد از مدتی به درآمد عالی برسید و یک برند سازی داشته باشید به یک فرد متخصص در زمینه اینستاگرام نیاز دارید که وظیفه مدیریت پیج اینستاگرام بر عهده این شخص می باشد.

امروزه شبکه اجتماعی اینستاگرام همانند مرورگر وب بسیار هوشمند و قدرتمند شده است به گونه ایی که اگر شما خطای کوچکی در کار خود داشته باشید احتمال بسته شده صفحه شما و از بین رفتن تمام تلاش ها و زحمات شما وجود دارد.

پس اگر قصد دارید تا حرفه ایی و تخصصی کار خود را پیش ببرید حتما از یک فرد برای مدیریت پیج اینستاگرام خود استفاده نماید.

مدیریت اینستاگرام
مدیریت اینستاگرام

استراتژی در اینستاگرام چیست؟

شما برای موفقیت در هر زمینه ایی نیاز به یک هدف و بعد استراتژی دارید. اگر شما قصد دارید تا در شبکه اجتماعی اینستاگرام بهترین باشید و کسب و کار خود را رونق دهید بهتر است تا یک استراتژی داشته باشید.

بهترین استراتژی در اینستاگرام چیست؟

همانطور که در ابتدا گفتیم شبکه اجتماعی اینستاگرام یک مکانی است برای انتشار عکس و فیلم ها پس استراتژی این نرم افزار بر پایه منتشر کردن عکس و فیلم های جذاب می باشد.
شما باید بتوانید با کیفیت ترین و بهترین محتوای تصویری را تولید کنید و منتشر نماید تا توسط افراد و کاربران بیشتری دیده شوید که این باعث افزایش فالوور (دنبال کننده) شما و افزایش فروش شما خواهد شد.

هدف اصلی در اینستاگرام و اولین وظیفه مدیریت پیج اینستاگرام، افزایش فالوور واقعی و تبدیل آنها به خریدار می باشد.

ما در عصر ارتباطات و تکنولوژی و اینترنت زندگی میکنیم پس بهتر است کم کم کسب و کار سنتی خود را به سمت کسب و کار اینترنتی و فروش اینترنتی از طریق اینستاگرام و حتی وب سایت پیش ببریم.

چرا باید به رادکاوش اعتماد کنیم؟

گروه دیجیتال مارکتینگ رادکاوش با تکیه بر سابقه فعالیت مستمر در بستر دیجیتال مارکتینگ تخصص کافی برای مدیریت پیج اینستاگرام شما را دارد.

چرا اینستاگرام مهم است؟

حتما برایتان سوال پیش آمده است که چرا به یک شخص برای چه کسانی به مدیریت پیج اینستاگرام نیاز داریم؟ برای چه باید عضو اینستاگرام شویم؟ چرا تعداد دنبال کننده ها در پیج اینستاگرام مهم است؟ و …  ما برای پاسخ به این سوال ها آمار و ارقام جالبی را آماده کردیم که می توانید با توجه به آن ها از اهمیت داشتن پیج اینستاگرام مطلع شوید.

 • هر ماه یک میلیارد نفر از اینستاگرام استفاده می کنند
 • حدود ۸۸% کاربران اینستاگرام در خارج از آمریکا هستند
 • ۷۱% کاربران اینستاگرام زیر ۳۵ سال عضو دارند
 • ۷۲% نوجوانان آمریکا از اینستاگرام استفاده می کنند
 • ۳۵% از افراد بالغ که آنلاین هستند، از اینستاگرام استفاده می کنند
 • ….

چگونه پیج اینستاگرام بسازیم؟

امروزه داشتن یک صفحه یا پیج اینستاگرام برای هر فرد یک امری طبیعی شده است که گاهی مکن است این پیج بیزینسی باشد و گاهی هم ممکن است یک پیج ساده باشد. راه اندازی پیج اینستاگرام بسیار راحت می باشد، چیزی که کمی سخت و نیازمند یک فرد متخصص است، مدیریت پیج اینستاگرام است.

نکات مهم مدیریت پیج اینستاگرام:

 1. برند سازی قوی
 2. تولید محتوای بونیک
 3. منتشر کردن محتوا جذاب
 4. داشتن فالوور هدفمند و واقعی
 5. بالابردن تعامل در پیج
 6. افزایش بازدید و لایک و کامنت
 7. تبلیغات هدفمند
 8. استفاده درست از هشتگ های پربازدید روز
 9. انتشار پست در اکسپلور
 10. انتشار استوری های جذاب

و بسیار موارد و نکات دیگر که فرد متخصصی که قصد مدیریت پیج اینستاگرام شما را دارد باید رعایت کند.

چرا رادکاوش را برای مدیریت پیج اینستاگرام خود انتخاب کنیم؟

داشتن برنامه و استراتژی در مدیریت پیج اینستاگرام یکی از اساسی ترین و اصلی ترین نکات موفقیت پیج می باشد که تیم دیجیتال مارکتینگ رادکاوش تا کنون توانسته است به خوبی برای هر پیجی متناسب با نوع کسب و کار، بهترین استراتژی و برنامه را پیاده سازی کند.

 تیم مدیریت پیج اینستاگرام رادکاوش باداشتن ادمین اختصاصی برای هر پیج اینستاگرام، تمامی فعالیت های مربوط به داشتن و گسترش صفحه اینستاگرام، از جمله برنامه ریزی، تولید محتوا، فعالیت های ادمین را به صورت منظم و طبق برنامه انجام میدهیم.

مدریت اینستاگرام توسط شخص یا تیم؟

همانطور که با مطالعه این مقاله متوجه شدید، شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بهترین و حرفه ایی ترین ابزار ها برای اشتراک گذاری لحظه ها و عکس ها و فیلم ها می باشد که امروزه به یکی از بهترین ابزار ها برای برندسازی و راه اندازی کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است.

پس به همین علت مدیریت پیج اینستاگرام نیاز به یک فرد متخصص دارد که به بهترین نحو پیج را پیش ببرد. چه بهتر است که این کار به یک تیم سپرده شود که تمامی وظایف شامل لیست زیر می باشد :

 1. تولید کننده محتوا
 2. گرافیست
 3. ادیتور
 4. عکاس
 5. فیلمبردار
 6. تبلیغ نویس
 7. و…