طراحی سایت گردشگری

امروزه تبلیغات و معرفی تاثیر بسیار زیادی در هر کسب و کاری بخصوص گردشگری دارد، برای این منظور راه هایی زیادی وجود دارد ولی بدون شک با پیشرفت روزافزون دنیای وب، طراحی سایت یکی از موثرترین و کم هزینه ترین آن ها می باشد.

آژانس های مسافرتی و شرکت های گردشگری نیز فارغ از این نیاز نیستند و برای رونق کسب و کار خود به معروف شدن و شناخته شدن بیش از هر شغل دیگری نیاز دارند. وب سایت های گردشگری علاوه بر معرفی شرکت یا آژانس گردشگری در اتوماسیون کار آن ها نیز کمک می کند، ترتیب که گزارش تورهای مسافرتی به صورت کاملا اتوماتیک توسط وب سایت تهیه شده و تحویل ادمین سایت داده می شود، یا فرایند ثبت نام در تورها توسط کاربران به سادگی چند کلیک انجام می شود.

شرکت های گردشگری علاوه بر این امکانات می توانند با داشتن طراحی سایت گردشگری مناسب خود شروع به بلاگ نویسی کرده و به یکی از مراجع گردشگری تبدیل شوند که بدون شک در پیشرفت و معروف شدن آنها تاثیر بسزایی خواهد داشت.

تبلیغات یکی از راه های مرسوم برای افزایش فروش می باشد، شما با داشتن سایت گردشگری مناسب خود می توانید به تبلیغات تورهای خود در وب سایت خودتان بپردازید.

طراحی سایت گردشگری رادسایت

طراحی سایت گردشگری شما توسط رادسایت

رادسایت با داشتن تیم گرافیکی قوی و با تجربه، سایت شما را با ظاهری شیک و جذاب، پیاده سازی کرده که باعث جذب کاربر شما و در نهایت فروش بیشتر شما خواهد شد. سایت های گردشگری علاوه بر نیاز به جذابیت، به دقت کامل نیز نیاز دارد که بتواند اطلاعات تورها را به درستی به کاربران ارائه داده و اطلاعات ثبت نامی را هم به درستی برای ادمین سایت ثبت کند. راد سایت برای فراهم آوردن چنین امکاناتی بر متدها و اصول روز دنیای طراحی سایت تکیه می کند، بدین ترتیب شما یک سایت گردشگری جذاب و دقیق و با سرعت بالا خواهید داشت.

نمونه کارهای رادسایت

 

امکاناتی که راد سایت در طراحی سایت های گردشگری ارائه می دهد

وب سایت های گردشگری می توانند دارای انواع امکانات باشد که با توجه به نیاز شما رادسایت با تیم برنامه نویسی قوی خود به آن می پردازد بدین ترتیب نیاز شما بدون هیج حد و مرزی در دنیای وب پیاده خواهد شد، علاوه بر پلاگین نویسی یا کدنویسی اختصاصی از جمله امکاناتی که رادسایت به شما ارائه خواهد داد:

  • خدمات خرید تور
  • معرفی و زمانبندی تورها
  • صفحات درباره ما، تماس با ما، تورهای برگزار شده و ….
  • معرفی مکان ها و جاذبه های گردشگری داخلی و خارجی
  • امکان ایجاد بلاگ مخصوص سایت شما
  • درگاه پرداخت آنلاین برای فروش تورها
  • ثبت دیدگاه توسط کاربران در صفحات معرفی تورها

اگر می خواهید طراحی سایت گردشگری شما بدون هیچ عیب و نقصی انجام شود پس چرا تاخیر می کنید بدون شک رادسایت بهترین انتخاب برای شما خواهد بود با تماس گرفتن با شماره های زیر طراحی سایت گردشگری خود را به دست افراد متخصص بسپارید:

(21) 66462173 – (21) 66462186

طراحی سایت گردشگری در راد سایت