طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی در راد سایت

هر پزشکی بدون استثنا به فکر خدمات آسان تر و راحت به بیماران خود می باشد، امروزه طراحی سایت پزشکی به عنوان یک راه بازاریابی مدرن برای نشان دادن و معرفی کلینیک و خود پزشک می باشد که باعث صرفه جویی در وقت بیمار و رزرو آسان تر وقت در کلینیک و مطب پزشک توسط بیمار می باشد.

همان طور که قبلا هم گفته شد امروزه تمامی کسب و کارها حتی نانوایی ها برای معرفی خود به دنیای آنلاین، بدون حد و مرز اینترنت به وب سایت های متناسب با شغل خود نیازمند هستند. این نیازمندی با افزایش روز افزون استفاده کننده از شبکه جهانی اینترنت چه با گوشی های همراه ( که نیازمندی به یک سایت واکنشگرا را جندین برابر می کند) چه با رایانه، باعث شده که یکی از آسان ترین راه های معرفی به دنیای وب، ایجاد و طراحی وب سایت باشد.

شغل پزشکی از آن دسته از مشاغل می باشد که در سلامتی جامعه تاثیر زیادی ایجاد می کند، سایت های پزشکی می توانند در اطلاع رسانی و ایجاد اطلاعات عمومی، آشنایی با بیماری ها و راه های پیشگیری و مبارزه با آن ها می باشد. یک وب سایت پزشکی علاوه بر عملیات رزرو، آشنا کردن کاربران به کلینیک و پزشکان می توانند مانند یک کتاب پزشکی جامع بماند که برای کسانی که در این حوزه می خواهند فعالیت داشته باشند  میتواند تاثیر بسزایی داشته باشد.

طراحی سایت پزشکی

انتظار پزشکان و کاربران از طراحی سایت های پزشکی

نیاز اکثر پزشکان و بیماران آن ها یک راه ارتباطی برای برقراری ارتباط تعاملی است تا بتوانند به آن ها کمک کنند، طراحی سایت پزشکی می تواند با ایجاد محیطی تعاملی و آسان برای برقراری ارتباط به این نیاز پاسخ گو باشد. همچنین شما در طراحی سایت پزشکی خود می توانید از بخش اخبار برای اطلاع رسانی به بیمارهایتان و در بخش دیدگاه ها برای نظرسنجی از بیمارهایتان استفاده کنید.

پزشکان و کلینیک ها می تواند با داشتن طراحی سایت پزشکی مناسب خودشون با انتشار اخبار و مقالات خود را تبدیل به یک مرجع معتبر کرده و روز به روز در دنیای وب تحت عنوان پزشکی بزرگ تر و سرشناس تر شوند. سایت های پزشکی به مانند تمامی سایت های دیگر برای دیده شدن و زود بالا آمدن در موتورهای جستجو از جمله گوگل نیاز به بهینه سازی سئو دارد. راد سایت با توجه به نیازهای هر پزشک، کلینیک می تواند سایت های پزشکی اختصاصی برای آنان طراحی کند.

طراحی سایت پزشکی می تواند یکی از راه های معرفی شما و معروف سازی شما باشد، وقتی وارد دنیای وب می شوند در واقع در دنیایی قرار می گیرید که کاربران، بیماران شما بدنیال شما و راه ارتباطی با شما هستند، بخصوص در حوضه پزشکان روان شناسی، زیبایی، متخصص مغز و اعصاب، عمومی، کودک است.

شما با سپردن طراحی سایت پزشکی خود به راد سایت می توانید علاوه بر داشتن طراحی بسیار زیبا و کاربر پسند از امکانات رزرو وقت با قابلیت های دلخواه، طراحی شده توسط راد سایت برخوردار خواهید شد.

مشاهده نمونه های راد سایت

 

طراحی سایت پزشکی در رادسایت

سایت پزشکی باید شامل چه امکاناتی باشد؟

وب سایت هایی که برای پزشکان طراحی و توسعه داده می شود بدون شک باید یک سری تفاوت هایی با سایر سایت ها داشته باشد، چرا را که همانند پزشکان که نشانه سلامتی برای هر انسانی هستند باید طراحی سایت ایشان نیز در شأن خودشان بوده و نشانگر هدف ایشان باشد. برخی از امکاناتی که با سپردن طراحی سایت پزشکی خود به شرکت راد سایت خواهید داشت عبارتند از:

  • قبل از هر چیزی شما، یک سایت کاملا ریسپانسیو ( واکنش گرا ) خواهید داشت. ( سایت های واکنش گرا بر اساس اندازه صفحه نمایش کاربر مثلا صفحه گوشی موبایل یا لپ تاپ،… سایز بندی شده و بهم ریخته نمی شود)
  • منوهایی برای مطالب مهم و هر بخش از سایت
  • بخش بلاگ رای تولید محتوای
  • صفحه پاسخ گویی به سوالات، تماس با ما، درباره ما و …
  • طراحی صفحه ای متناسب با افتخارات شما برای نمایش دست آوردها و افتخارتتان به کاربران
  • مشاهده و مدیریت دیدگاه های کاربران
  • بخش رزرو وقت توسط کاربران
  • بهینه سازی سئو سایت شما برای نمایش در رتبه های برتر موتورهای جستجو از جمله سئو
  • طراحی پلاگین و آموزش آن برای بهینه سازی مطالب که شما در سایت خود قرار میدهید.
  • به علاوه کلی امکان و خدمات دیگر که با درخواست شما مشتری عزیز در طراحی سایت شما در نظر گرفته می شود.

برای اینکه همین الان طراحی سایت پزشکی خود را به راد سایت بسپارید با یکی از شماره های زیر تماس گرفته و از طراحی سایت پزشکی خود لذت ببرید:

(21) 66462173 – (21) 66462186