طراحی سایت های شرکتی

طراحی سایت شرکتی هدفی همراه با کسب کار دارد که خدمات و کالاهای موسسه یا شرکت شما را به نمایش می گذارد تا مشتریان از خدمات و محصولات شما و قیمت هایشان با خبر شوند.
وقتی محصولات شما در وب سایت قرار می گیرد مشتری راحت تر به عکس کالا و یا خدمات و قیمت و مشخصات آنها دسترسی پیدا می کند.
با طراحی سایت شرکتی خود که هزینه کمتری نسبت به تبلیغات مجازی خواهد داشت و معرفه شما خواهد بود، به آسانی می توانید بازاریابی اینترنتی داشته باشید.

طراحی سایت شرکتی

مزایا و معایب سایت های شرکتی

وب سایت شرکتی با قرار دادن خدمات و محصولات به صورت 24 ساعته و پشتیبانی اعتبار مشتریان و بیشتر شدن اشتراک برای شما در پی دارد که بهترین انتخاب برای کسب کار های نو پا یا صنعتی است. خدمات و پشتیبانی 24 ساعته باعث افزایش اعتماد مشتری های شما به شما و همجنین بالا رفتن پرستیژ کاری شما خواهد شود.

شما با طراحی وب سایت شرکتی خود به صورت اختصاصی  می توانید یک وب سایت کاملا اختصاصی و بدون هیچ گونه تکرار و کپی از رقبای خود خواهید داشت.
کم بودن هزینه تبلیغات نسبت به تبلیغات تلوزیونی، بیلبوردی، و… در دراز مدت زمان بیشتر هزینه بسیار کمی را در بر دارد و معجزه آن در دسترس بودن 24 ساعته تبلیغات و بازاریابی شماست.
امروزه بیشتر کسب کار ها در دنیای مجازی تبلیغات خود را انجام می دهند و خدمات خود را در وب سایت خود ارائه می کنند.

 

آنچه که باید درباره طراحی سایت شرکتی بدانید

سایت های آماده طراحی یک نواخت و قالب غیر تغییر دارند بنابر این بهتر است از سایت های اختصاصی استفاده شود. برای بازخورد بهتر وب سایت و دیده شدن گرافیک آن از رنگ های جذاب استفاده کنید تا چشم بیننده به محتوا شما جلب شود. راد سایت با تیم طراحی پویای خود شما را در رسیدن به بهترین و حذاب ترین طرحی ها برای وب سایت شرکتی شما همراهی خواهد کرد.

اگر درخواست طراحی سایت اختصاصی کرده اید، باید مطمئن باشید که بهترین انتخاب را انحام داده و با راد سایت به سایت ایده ال پرستیژ خود و شرکت خود خواهید رسید.
امروزه به دلیلی افزایش استفاده از موبایل و تبلت ها یکی از نیاز های اساسی هر سایت بالا آمدن و بودت شدن به صورت منظم در کلیه دستگاه ها می باشد، در راد سایت تمامی سایت های طراحی شده به صورت کاملا واکنش گرا ( responsive ) می باشد که قابلیت بوت شدن در تمام سیستم ها را دارا می باشند.

امروزه تمام مخاطبان و کاربران راحتی را ترجیح می دهند بنابراین تمام خواسته های مخاطبانتان را به سادگی در دسترس قرار دهید. تمام این مسائل به شما کمک می کند وبسایتی فوق العاده ای داشته باشید.

طراحی سایت شرکتی

قابلیت های موجود برای سایت های شرکتی

دارای صفحات زیر بودن:

  • اطلاعات شرکت و کسب کارتان
  • ارتباط با دفتر کاری یا شرکت
  • دیده شدن خدمات و محصولات با تمام مشخصات، قیمت، عکس، ویدئو، و…
  • نقد و برسی نظرات کاربران درباره کالا
  • درج خدمات پس از فروش محصولات
  • گذاشتن عکس هایی از محیط کاری و محصولات
  • درگاه پرداخت و خرید به صورت مستقیم از وب سایت
  • چند زبانه بودن وب سایت
  • توضیحات هدف شرکت و دست آورد های شما

هلدینگ راد تمام این امکانات را در وب سایت شرکتی و یا فروشگاهی شما اعمال می کند و در صورت لزوم هر سفارشی سازی و تغییراتی را می توانید با تیم تخصصی ما انجام دهید.

در دنیای پیشرفته امروزی کسب کار های فراوانی از طراحی سایت های شرکتی استفاده می کنند و تنوع کاری بسیار بالایی در دنیای مجازی وجود دارد که معروف ترین و پر کاربرد ترین قالب ها در نمونه کارهای هلدینگ راد سایت وجود دارد.