طراحی سایت آموزشی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و متد های جدید آموزشی، آموزش های آنلاین تا حد زیادی پیشرفت داشته و همه گیر شده اند، بسیاری از کابران به دلیل نداشتن وقت کافی یا صرفه جویی در هزینه های آموزشی، کلاس های آموزشی آنلاین را به کلاس های حضوری ترجیح می دهند. علاوه بر این کاربران شما ممکن است به دلیل موقعیت جغرافیایی توانایی شرکت در کلاس های حضوری شما را نداشته باشند پس تنها راهی کاربرانتان به خدمات شما طراحی سایت آموزشی می باشد.

همان طور که گفته شد وقتی شما فقط به صورت حضوری کار آموزشی خود را پیش می برید تنها می توانید یک منظقه جغرافیایی را پوشش داده و کسب و کار شما، آموزشگاه شما فقط در حد همان منطقه جغرافیایی پیشرفت خواهد کرد.

شما به عنوان یک مدیر آموزشی نیاز دارید که سایت آموزشی خود را داشته باشید که هم معرف شما و آموزشگاه شما باشد و هم امکان فروش، ثبت و برگزاری کلاس های آنلاین را برای شما فراهم کند.

سایت های آموزشی نقاط تفاوت زیادی با دیگر سایت ها دارند از جمله چیدمان سایت که باید بسیار دقت شود، تا کاربر بتواند به راحتی به مقصد خود برسد و به دلیل سر درگمی در سایت شما سراغ هیج کدوم از رقیب هایتان نرود. رادسایت با طراحی سایت آموزشی مورد نظر شما با توجه به نیازها و قشر کاربران مورد نظرتان شما را در رونق کسب و کارتون همراهی خواهد کرد.
 

طراحی سایت آموزشی

 

ویژگی های طراحی سایت های آموزشی:

همان طور که گفته شد یک سایت آموزشی کاملا مجزا از طراحی سایر سایت ها باید باشد تا کاربران ( دانشجویان و مدرسان ) شما به راختی بتوانند به کار و هدف مورد نظرشان برسند.
 

ریسپانسیو بودن طراحی سایت آموزشی:

با فراگیر شدن استفاده از گوشی های همراه، تبلت ها سایت ها باید توانایی تغییر سایز با توجه به اندازه صفحه نمایش کاربرتان را داشته باشد بدین ترتیب کاربران شما بدون اینکه سایت شما دچار هر گونه بهم ریختگی شود مشاهده  می کنند.. راد سایت به همراه تیم طراحی خود، سایت ها را به صورت کاملا ریسپانسیو ( واکنش گرا ) طراحی کرده و خیال شما را از بهم ریختگی سایتتان راحت می کند.
 

طراحی سایت آموزشی منعطف:

همان طور که آموزشگاه ها دارای موضوعات مختلفی هستند باید سایت های آموزشی نیز طراحی های مختلفی را بر اساس موضوع آموزشگاه داشته باشد. گروه طراحی راد سایت بر اساس موضوع و موقعیت آموزشگاه یک طراحی کاملا مجزا و تک را برای شما انجام داده و با توجه به نیازهای شما سایت شما قالب های مختلفی را می تواند به خود بگیرد.
 

تمرکز بر اصل هدف: اطلاعات

سایت های آموزشی باید با توجه به ماهیت کارشیان اصل تمرکز خود را بر ارائه اطلاعات به کاربران قرار داده، و در اجرای این روند باعث ساده سازی و راحتی شود. کاربران سایت های آموزشی به دنبال یادگیری و دریافت اطلاعات هستند، و به همین خاطر باید طراحی سایت شما به نحوی انجام دهد که کاربر را هر چه زودتر به هدفشان برساند.
 

قالب سایت شما ( شکل ظاهری ):

سایت های آموزشی به دلیل ماهیت کارشان باید دارای رنگ بندی خاص آموزش باشد که کاربران را خسته نکرده و جذب آموزش کند، ما در راد سایت با توجه به موضوع سایت شما با همکاری گروه گرافیک خود بهترین رنگ ها با توجه به روان شناسی رنگها، را برای قالب شما در نظر گرفته خیال شما را از این بابت راحت می کنیم.

 

طراحی سایت آموزشی راد سایت

 

امکانات طراحی سایت آموزشی در رادسایت:

 • معرفی آموزشگاه شما
 • بخش بلاگ برای آموزش های متنی و مقالات شما
 • دارای بخش اخبار برای آگاه سازی کاربران شما از دوره ها
 • معرفی کتاب های مورد نظر شما
 • فروشگاه برای فروش کتاب ها و جزوات ارائه شده شما
 • امکان ثبت در کلاس های شما به صورت آنلاین
 • امکان برگزاری کلاس های آنلاین
 • صدور کارنامه، گواهی پایان دوره به صورت کاملا آنلاین
 • ایجاد گزارش از کلاس ها برای شما
 • آموزش های تصویری و ویدیویی
 • انجمن های گفتگو
 • بهینه سازی سئو سایت شما برای موتورهای جستجو از جمله گوگل