طراحی سایت فروشگاهی

سفارش طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی از هاست یا میزبانی، دامنه، CMS یا سیستم مدیریت محتوا، محتوا و متن، تم های مختلف و… تشکیل شده است. که همه ی آنها باید از نوع فروشگاهی آن انتخاب شده باشند. یعنی سر هم رفته سایت فروشگاهی مورد نظر را تشکیل داده اند. رادکاوش با طراحی سایت فروشگاهی نحوه ی طراحی آن را هم به شما آموزش خواهیم داد. پس میتوانید در رادکاوش از آموزش طراحی سایت فروشگاهی نیز برخوردار باشید.

ما در ابتدا برای طراحی سایت فروشگاهی نظرات شما را جویا شده و سپس اقدام به طراحی سایت فروشگاهی کرده. ما با ثبت کامل حساسیت ها و سلائق شما در پرونده ی طراحی سایت فروشگاهی شما برای هماهنگی با فروش سایت شما تطابق لازم را به وجود آورده، که شما از بیشترین فروش برخوردار شدید.

طراحی سایت فروشگاهی از مزایای فراوان برای شما برخوردار می باشد :

1- فروش هر نوع کالایی را به راحتی هر چه تمام تر با یک کلیک در رایانه به فروش گذاشتن.

2- به راحتی چند تم می توانید لحظه به لحظه فروشگاه اینترنتی خود را زیبا تر و جذاب تر کرده و همچنین فروش خود را تا آنجا که ممکن است بیشتر کرده.

3- شما با حضور در خانه یا هر مکان می توانید فروش خود را در فروشگاه خود یا سایت فروشگاهی خود پی گیری کنید.

4- شما در هر مکانی می توانید فروشگاه اینترنتی خود یا همان فروشگاه خود را ارتقای وضعیت داده و بر فروش خود هر چه بیشتر بیافزایید.

5- شما با بهره مندی از سایت فروشگاهی خود در هر جا و هر شرایطی می توانید بر فروش و نحوه ی آن نظارت داشته باشید.

6- شما در هر حالتی که می باشید می توانید روش های بهبود فروش خود را با فشار دادن یک فرمان یا کلید پیاده سازی کنید.

7- شما با سایت فروشگاهی می توانید به سادگی رفتن به رایانه خود یا گوشی همراه خود بر بهبود فروش خود موثر باشید.

8- شما با بهره مندی از سایت فروشگاهی برای خود می توانید از امکانات رایگان ما نیز بهره مند شده و امکان ارتباط فعال با شرکت طراحی سایت فروشگاهی ما را داشته باشید.

9- شما با بهره مندی از سایت فروشگاهی دیگر احتیاجی به تمیز کردن مغازه یا فروشگاه خود با جارو و یا تحرک اضافه بدن و فشار زیاد بر بدن خود را نداشته و بلکه به سادگی هر چه تمام تر و با یک گوشی و یا رایانه کار خود را انجام خواهید داد.

10- با بهره مندی از سایت های فروشگاهی ما شما از سطح عظیمی از فرصت برخوردار شده و از فرصت های خود در جهت فروش عالی و پایدار می توانید استفاده کرده.

11- شما با گردش کار و زندگی خود به شکل اینترنتی آشنا خواهید شد. و از امتیاز ارتباط کامل خود با شبکه بزرگ و جهانی اینترنت در چارچوب انجام کار تان برخوردار خواهید شد.

12- با بهره مندی از سایت فروشگاهی امکان فروش اقلام متفاوت را با یک گوشی و حتی در صورت نداشتن آن اقلام می توانید فروش آن را در سایت فروشگاهی خود اعلامیه کنید و در صورت تمایل برای خرید آن و سفارش به شما، سپس آن را تهیه کنید.

13- جهان و فروشگاه های آن رو به اینترنتی شدن است، پس فرصت را از دست نداده و هر چه سریع تر برای خرید سایت فروشگاهی اقدام بفرمایید.

شما با استفاده از مزایای سایت فروشگاهی برای خود و دیگران می توانید به خرید و یا طراحی سایت فروشگاهی اقدام کرده و با رجوع به ما و سفارش خود به ما در سریع ترین  زمان و موعد مقرر سایت فروشگاهی خود را تحویل بگیرید.

رادکاوش با ارائه برترین سایت ها برای شما و با اارائه ی سایت فروشگاهی به شکل استثنایی و طراحی بی نظیر آن به شما، مصمم به برداشتن گامی عظیم در جهت هر نفر حداقل یک سایت اینترنتی، هستیم.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی شما دارای چه امکانات می باشد؟

 1. امکانات اصلی و الزامی طراحی هر سایت، اما مخصوص سایت فروشگاهی اختصاصی
 2. امکانات پیش فرض بنا بر احتمالات برای سایت فروشگاهی اختصاصی
 3. امکانات جانبی و یا فرعی برای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی
 4. امکانات بیشتر یا اضافی برای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی دارای مزایای بسیاری برای شما می باشد، به مانند:

1- ایجاد انواع بانک اطلاعاتی برای تک تک محصولات و اقلام فروش.

2- دارای ویژگی که انگار چند فروشنده در سایت شما حضور دارند و سایت فروشگاهی اختصاصی شما را پر مراجع و شلوغ نشان داده.

3- شما با دارا بودن از سایت فروشگاه اینترنتی می توانید از دنیای بدون مرز و محدودیت فروش برای کالا و یا خدمات خود استفاده کرده.

4- شما با سفارش طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی، در محدودیت جا، مکان و فضا نیستید و می توانید بدون هیچ محدودیتی کالا و یا خدمات خود را به فروش گذارده.

5- با سایت فروشگاهی اختصاصی هزینه ی رفت و آمد نخواهید داشت و در هر کجا که می توانید باشید فروشگاه خود را هم ادره کرده.

6- به راحتی هر چه تمام تر می توانید با طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی خود توسط ما محدوده ی فروش خود را با اندکی هزینه گسترش داده.

7- سفارش طراحی سایت فروشگاه اختصاصی به ما، موجب این مطلب برای شما خواهد شد که هر یک از محصولات خود را به شکل جداگانه و مفصل در دسترس  و دید مشتری قرار داده آن هم با هر گونه اطلاعاتی که شما بخواهید در مورد آن به مراجعین ارائه داده.

8- با مجموعه اطلاعات شما در سایت فروشگاهی اختصاصی خود این امکان را به بیننده ی سایت فروشگاهی خود داده که به راحتی هر چه تمام تر از یک بیننده بودن به مشتری بودن تبدیل شود.

9- شما با سفارش طراحی سایت فروشگاه اختصاصی به ما این امکان را برای خود ایجاد کرده که فضای باز تبلیغات را در مسیر فروش بیشتر در اختیار انحصاری خود داشته باشید.

10- شما می توانید برای احترام به مشتریان و مراجعین از آنها نظر و پیشنهاد خواسته و به این شکل طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی خود را ارتقا داده.

و . . . .

همچنین با سفارش طراحی سایت فروشگاه اختصاصی به ما می توانید از مزایای دیگری به شرح ذیل برخوردار شوید :

1- می توانید از طرح سئوی ما بهره مند شده و رتبه ی خود را در موتور جست و جو گر گوگل ارتقا داده و کاری کنیم که شما با تمام محصولاتتان که برای فروش گذارده اید، بسیار به چشم آمده و امکان فروش شما را به حداکثر رسانیده.

طرح سئو در به چشم آمدن سایت فروشگاهی اختصاصی شما بسیار موثر بوده و این را بدانید که ما طراحی سایت فروشگاه اختصاصی را برای شما فقط براساس طرح سئو انجام داده و براین اساس سایت شما را سرپا خواهیم کرد.

2- رادسایت برای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی بی نظیر بوده و دارای پشتیبانی بسیار قوی و از خدمات بسیار مناسب پس از فروش برخوردار می باشد.

که سایت فروشگاهی اختصاصی شما را پس از طراحی به نهایت مورد حمایت و پشتیبانی تضمینی همراه با بهره مند کردن از طرح سئو برای ارتقای وضعیت شما انجام خواهد داد.

3- ما با طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی شما به شکلی که به نهایت ممکنه برند شما در بازار و قسمت های مختلف مطرح شده و دارای شهرت باشد، را برای شما انجام داده و کاری می کنیم که شما را با برند تان همیشه پر فروش و قابل اعتماد یاد کنند.

در حقیقت ما در فعالیت های برندینگ متخصص بوده و می توانیم شما را هم از این تخصص خود با طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی انجام داده.

4- ما طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی را فقط با تناسب و در هماهنگی کامل انجام داده و شرکت خود را طوری فقط اداره کرده که هر طراحی سایت و یا هر سفارشی در هماهنگی کامل انجام شده.

حتی دامنه و هاست شما را به شکلی استثنایی در هماهنگی با سایت فروشگاهی شما انتخاب کرده.

5- همچنین شما با طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی ما امکانات سایت فروشگاهی اختصاصی خود را همیشه به روز و آپدیت شده خواهید دید.

6- ما قبل از طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی شما و یا انجام سفارش شما از قبل احتمالات مختلف را برای سایت شما بررسی کرده و سپس اقدام به طراحی سایت براساس احتمالات موجود خواهیم کرد.

7- ما طراحی سایت را فقط با شرائط ریسپانسیو انجام داده و به هیچ وجه زیر بار طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی بی کیفیت نمی رویم.

8- هر روزه میلیون ها سرچ در جست و جو گر گوگل شکل می گیرد که این خود گویای اهمیت طرح سئو را برای طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی رسانده، که شرکت ما با کمترین هزینه و بهترین کیفیت طرح سئو را برای سایت های فروشگاهی اختصاصی شما به بهره برداری  خواهد رساند.

9- در اعتماد سازی برای شما و مشتری پسندی طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی رادسایت پیشرو بوده و برترین اعتماد سازی ها برای مشتریان سایت فروشگاهی اختصاصی زاده ی رادسایت می باشد.

10- رادسایت هر طراحی سایت را بخصوص سایت فروشگاهی اختصاصی را با سرعت بالای لود کردن تنظیم کرده و از شرائطی برخوردار هستیم که تمام امکانات سایت فروشگاهی اختصاصی شما را با سرعت بالا ی لود کردن تنظیم کرده.

11- در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی بالا تر از استاندارد های جهانی بوده و طراحی سایت ما با نظارت های شدید خودمان روبه رو بوده.

و . . . .

برای فراگیری آموزش طراحی سایت فروشگاهی مشاوره ی رایگان در رادکاوش به همه ی شما عزیزان داده و از دوره ی این آموزش و فوائد آن شما را مطلع می کنیم.

آموزش طراحی سایت فروشگاهی هزینه بر و وقت گیر برای آموزنده ی آن می باشد، اما دارای محاسن فراوانی هم می باشد که چند مورد آن را اینجا ذکر می کنیم:

 • شما دارای قدرت اشتغال برای خود شده و می توانید در قسمت های مختلف برای شرکت های طراحی سایت مشغول به کار شده و از شغلی با دغدغه های خودش دارا شوید.
 • شما از مهارتی خاص برخوردار شده و با فراگیری این مهارت احتمال فروش شما در سایت فروشگاهی خود چندان برابر می شود.

و . . . .

در ابتدا برای طراحی سایت باید در مورد سلائق و علائق خود در رابطه با سایت فروشگاهی شفافیت به وجود آورید و بعد از آن فکر تهیه ی هاست و دامنه برای سایت خود بوده و سپس اقدام به طراحی سایت براساس قالب گذاری آنچه که سلیقه ی شما می باشد، کنید و سپس کد گذاری و برنامه نویسی را بری سایت خود به سر انجام رسانید. حتما درگاه بانکی مناسب برای خود را انتخاب کرده و گواهینامه SSL برای امنیت سایت خود الزاما خریداری کنید. در ضمن بهترین محتوا و سیستم مدیریت محتوا را برای سایت خود به شکلی که مشتری جذب خود کرده، تعیین کنید.

چند نکته را برای طراحی سایت فروشگاهی حتما باید رعایت شود :

1- حتما از پس زمینه ای برای طراحی سایت خود استفاده کرده که چشم مشتری را به سمت کالای به فروشی شما جذب کرده و متوجه مرغوبیت آن کند.

2- از سادگی و روانی هر چه بیشتر در سایت خود استفاده برده و بیشتر تلاش خود را صرف جذب نگاه مشتری به کالا یا خدمت برای فروش گذارید، یا با عکس و ویدئو.

3- از ویدئو و عکس های پر حجم استفاده نکنید و حتما جلوه های گرافیکی شما قابل قبول و در عین سادگی جلب نظر نماید.

4- حتما محتوای شما جذاب و برای خواننده تازه و به سمت فروش بیشتر باشد.

5- جهت طراحی و آموزش ساخت سایت فروشگاهی خود از مشاوره ی رایگان رادسایت استفاده کنید.

6- برای طراحی سایت فروشگاهی حتما باید از تمامی جلوه های رنگی برای جذب نظر مشتری یا مراجع که ترغیب به خرید از شما می کند، استفاده کنید.

7- حتما برای فروش بیشتر خود به تک تک کالا یا خدمات برای فروش فضای بیشتر داده و بزرگنمایی اسامی و عناوین در دست اجرا باشد.

8- استفاده از تم ها را فقط برای معرفی محصولات برای فروش خود بگذارید.

 • آیا فراگیری دوره ی آموزش طراحی سایت فروشگاهی برای ما امری ناممکن می باشد؟

خیر، اما برای طراحی سایت فروشگاهی کافی نبوده و احتیاج به تجربه و سابقه ی کاری نیز دارید که بتوانید سایت مورد نظر خود را داشته باشید.

 • آیا بدون ساپورت گر در اینترنت می توان سایت فروشگاهی داشت و آن را اداره کرد؟

خیر، ناممکن می باشد و حتما یک شرکت طراحی سایت معتبر باید شما را در اینترنت ساپورت کند.

 • آیا طراحی سایت با آموزش نوع فروشگاهی آن برای ما به سادگی محقق خواهد شد؟

خیر، نیاز به متخصصین دیگر هم در کنار خودتان می باشد. که برای این کار می توانید از متخصصین شرکت های طراحی سایت استفاده ببرید و یا کلا به آنها سفارش داده و سایت خود را در حد قابل قبول تحویل بگیرید.

 • آیا شرکت های طراحی سایت پاسخگوی انتقادات ما از سایت طراحی شده از سوی خودشان خواهند بود؟

باید پاسخگو باشند. و به باید به مسئولیت خودشان در قبال شما پاسخگو باشند. و بنا بر ضمانت نامه شما حق شکایت از آنها را خواهید داشت.

یک سایت فروشگاهی برای اینکه بهتر دیده شود باید خصوصیات زیر را داشته باشد:

 1. طراحی قالبی کاربردی و کاربرپسند
 2. وجود منویی کامل از تمامی محصولات
 3. داشتن نام و لوگو زیبا و خاص
 4. تفکیک تمامی محصولات از هم
 5. استفاده از تصویر محصول برای بهتر دیده شدن
 6. بارگزاری تبلیغات سایر سایت ها
 7. قراردادن کد تخفیف برای بعضی از محصولات
 8. آگهی و تبلیغ سایت در صفحات مجازی و …

مقایسه با قیمت بازار سایت فروشگاهی

امروزه بسیاری از فروشگاه هایی که پیشرفت داشته اند و به مرور زمان برند شده اند از طریق سایت محصولات خود را به فروش می رسانند. روش های سنتی دیگر منسوخ شده است بسیاری از مردم قبل از خرید از بازار حتما یک سری به اینترنت می زنند و کالای مورد نیاز خود را با کالای درون بازار مقایسه می کنند و بعد تصمیم به خرید آن می گیرند.

سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی موجب می شود تا بسیاری از مردم برای خرید از فروشگاه شما دیگر به صورت حضوری تشریف نیاورند و خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهند در این عصر پیشرفت ارتباطات بسیاری از شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی موفق از ابتدا کسب و کار خود را با طراحی یک سایت و فروشگاه اینترنتی شروع کرده اند و به مرور زمان کسب و کار خود را گسترش داده، اینکار سبب شده است تا یک برند تجاری معروف در بین رقبا باشند.

سایت فروشگاه اینترنتی

هدف از طراحی یک سایت فروشگاهی بفروش رساندن محصولات و خدماتی است که باید به مشتری ارائه شود است .  علاوه بر فروش حضوری محصولات، شما می توانید با استفاده از متد بروز و پیشرفته فروش اینترنتی، هم محصولات خود را به فروش برسانید و هم رضایت مشتری را به خود جلب کنید .

رضایت مشتری برای برند شدن شما ضروری است

در تمام دنیا فروشندگان کالا و خدمات مختلف برای این که بتوانند به یک برند تجاری محبوب بین مشتریان و رقبا  تبدیل شوند باید رضایت مشتری را در مرحله اول به خوبی بدست آورند. یکسری قوانین برای رضایت مشتری در طراحی سایت فروشگاهی وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم :

 

 1. پشتیبانی 24 ساعته سایت فروشگاهی:

فروشگاه اینترنتی شما باید این ویژگی را داشته باشد که در 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی نیاز مشتری باشد، به گونه ای که بتواند تمام محصولات مربوط به فروشگاه را با تمام خصوصیات و ویژگی هایش در سایت به نمایش بگذارد .

 1. ارایه خدمات به مشتریان سایت فروشگاهی :

یادتان باشد که چرا یک فروشگاه اینترنتی طراحی میکنید، بله درست است برای مشتریان خود این سایت فروشگاهی را طراحی میکنید، پس باید سایت شما در قدم اول رضایت مشتری را جلب ،سایت شما باید کاربر پسند و جذاب و در عین حال کاملا ساده طراحی شده باشد تا مشتری هنگام بازدید و خرید از سایت شما دچار سردرگمی نشود پس بهتر است یک سایت تمام عیار با تمامی ویژگی ها و خصوصیات طراحی کنید و یادتان نرود که این سادگی به درجه رضایت مشتری شما می افزاید، زیرا هم سایتی با قالب زیبا و کاربرپسند دارید و هم مشتری شما در هنگام خرید با مشکلی رو برو نمی شود و به راحتی و با رضایت کامل از سایت فروشگاهی شما خرید می کند و یک تجربه لذت بخش را به همراه خواهد برد .

 

 1. راهنمای سایت :

به سایتی که در آن محصولات و خدمات به مشتری ارائه می شود ، فروشگاه اینترنتی می گویند ، پس باید راهنمایی برای سایت خود در نظر بگیرید تا کاربر که همان مشتری شما در آینده خواهد شد با مشکلی روبرو نشود و به راحتی با خواندن راهنما بتواند به بخش مورد نظر دسترسی پیدا کند ، به این نکته توجه داشته باشید که راهنمای شما باید ساده طراحی شده باشد اگر راهنما با اشکال و علائم خاصی طراحی شود بهتر است تا متن زیرا این خصوصیت برای چشم کاربر زیبا تر به نظر می آید تا یک متن طولانی.

 

 1. امنیت :

یکی از اساسی ترین موضوعاتی که در طراحی سایت باید به آن توجه کنید بحث امنیت سایت و جلوگیری از نفوذ به سایت و هک آن است ،  شما قبل از هر کاری باید کدنویسی سایت خود را اصولی و استاندارد انجام دهید تا از بروز هرگونه مشکلی پیش از وقوع آن در آینده جلوگیری کنید .

 1. درگاه پرداخت :

شما برای فروش محصولات و خدمات خود باید یک درگاه پرداخت اینترنتی با ویژگی های شگفت انگیزی داشته باشید این ویژگی ها شامل مراحل ابتدایی ثبت خرید تا مراحل پرداخت وجه به صورت اینترنتی یا به صورت حضوری و نقدی در هنگام تحویل به مشتری می باشد. این درگاه پرداخت اینترنتی نباید دچار مشکل شود زیرا درصد زیادی از رضایت مشتری را از دست خواهید داد و یا به طور کلی اعتماد شما نزد مشتری از دست خواهد رفت،  پس باید اصولی و استاندارد این درگاه پرداخت را طراحی کنید که مشتری پس از پرداخت رضایت کامل را داشته باشد و خریدی لذت بخش را بتواند احساس کند تا دفعات بعدی هم از سایت شما خرید کند.

 1. کیفیت بالا، هزینه کم:  اگر میخواهید صاحب فروشگاه اینترنتی با تمامی ویژگی های بالا ، فروش فوق العاده و برندی مطمئن بین رقبا باشید سریع دست به کار شوید ، شما برای این کار یا باید خود تخصص برنامه نویسی داشته باشید و یا در غیر اینصورت کار طراحی را به ما بسپارید زیرا طراحی سایت یک کار تخصصی است و نیاز به رعایت کردن اصول و قوانین خاصی می باشد ، پس فرصت را از دست ندهید همین حالا با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در بخش طراحی به شما مشورت های لازم را بدهند .
 2. ظاهری لذت بخش :  با یک مثال به مهم بودن ظاهر یک سایت فروشگاهی اشاره میکنم شما فرض کنید هنگام خرید یک محصول، از ابتدا به ویترین فروشگاه نگاه میکنید و محصول مورد نظرتان را انتخاب می کنید حال کاربر سایت شما نیز از ابتدای ورود به سایت تا هنگام ثبت خرید محصول مورد نظر با ویترین سایت شما کار دارد و پی در پی چشم کاربر ظاهر سایت شما را نگاه میکند پس ظاهر سایت شما باید کاربر پسند باشد.

امکانات و مزایای داشتن سایت فروشگاهی

برای طراحی سایت فروشگاهی نیاز به امکانات قابل قبول برای سایت ساخته شده برای ارتقا و بالا بردن کارکرد آن در زمان حال می باشد. برای افزون کردن طرفداران خود در اینترنت باید امکانات سایت فروشگاهی خود را افزایش داد. به خصوص هنگام طراحی وبسایت باید از تمام امکانات طراحی سایت فروشگاهی استفاده کرد. چون در غیر این صورت وبسایت شما از طرفداران و بازدید کنندگان کم و اندکی برخوردار خواهد بود.

دسته بندی امکانات طراحی سایت فروشگاهی فراوان بوده و انواع و اقسام فراوان داشته. که به قسمتی از آنان به شرح ذیل پرداخته :

1- اسامی و عناوین

اسامی و عناوین در طراحی وبسایت فروشگاهی بسیار مهم بوده و در فروش شما بسیار تعیین کننده می باشد. در حقیقت اسامی و عناوین را باید با فونت بزرگ و با رنگ های مختلف به شکلی که چشم را متوجه خود ساخته و کالای برای فروش را به نحو احسنت به مشتری معرفی کرده. از مهم ترین امکانات طراحی وبسایت فروشگاهی، اسامی و عناوین می باشند.

2- شرح جزئیات اسامی

از امکانات مهم وبسایت فروشگاهی بوده و حتما باید با شفافیت کامل باشد و همه چیز در مورد اسامی و عناوین را شرح داده باشد، به شکلی که خواننده را ترغیب به خرید از فروشگاه شما کند. به همین علت شرح اسامی یا جزئیات اسامی یا عناوین بسیار مهم بوده و از امکانات تعیین کننده طراحی وبسایت فروشگاهی حساب می آید. امکانات طراحی وبسایت بسیار مهم می باشد برای طراحی وبسایت فروشگاهی و حتما شما باید از امکانات طراحی وبسایت فروشگاهی برای سایت فروشگاهی خود، مطلع باشید.

3- شرح مطلب

از دیگر امکانات طراحی وبسایت فروشگاهی شرح مطلب یا همان تبلیغات توصیفی برای وبسایت فروشگاهی شما می باشد که یکی از امکانات طراحی وبسایت فروشگاهی حساب می آید، بدون شرح مطلب بدون مفهوم و از محتوا خالی می باشد که این خودش ضعف بزرگی حساب می آید.

تبلیغات توصیفی حتما باید دارای شاخصه های شفاف سازی برای معرفی و فروش محصول باشد. معمولا از شرح مطلب به عنوان امکاناتی روی آن حساب می کنند، وبسایت را با جنس برای فروش به شکل ست شده ( هماهنگ شده ) تبلیغ می کنند.

4- عکس

عکس یکی از نکات مهم است و بسیار تعیین کننده در معرفی وبسایت شما با اقلام فروش آن می باشد. حتما در گذاشتن عکس های خود در وبسایت فروشگاهی خود دقت کرده و حتما از عکس ها و تصاویر قابل توجه استفاده کنید، از عکس برای به چشم آوردن چیزی که برای فروش گذاشته اید، استفاده کنید و امکانات مهمی برای طراحی وبسایت فروشگاهی که فروش شما را به حداکثر رسانده و مشتریان شما را بیشتر خواهد کرد.

5- ویدئو

از امکانات بسیار معروف طراحی وبسایت فروشگاهی ویدئو می باشد که نباید هرگز آن را دستکم گرفته و برترین ویدئو ها را قرار دهید. ویدئو های زیبا و جذاب برای معرفی سه بعدی محصولات خود برای فروش استفاده ببرید و به این شکل فروش خود را بیشتر کنید.

سایت فروشگاهی آماده ی ما از لحاظ طراحی ظاهری عالی و ایده آل با سرعت بسیار بالا می باشد، همچنین برای شما با حداکثر شرایط ساپورت خواهد شد، و با شرایط سئو می تواند از رتبه های پایین گوگل به بالا صعود خواهید کرد، برای فروش از بهترین تم ها، با کیفیتی بسیار عالی و برخوردار از تمام شرایط مشتری پسندی و بهره مندی از جذابیت های گرافیکی بالا همراه با بهترین قالب ها برای آن می باشد.

سایت فروشگاهی آماده

سایت شما دارای ضمانت نامه و برخوردار از امکانات و خدمات پس از فروش رایگان برای شما می باشد. در حقیقت سایت های طراحی شده توسط رادسایت از تمام شرایط برای شما و داشتن فروشی مناسب دارا می باشند و دارای ضمانت نامه های بسیار معتبر رادسایت برای رفع مشکل و یا تعویض سایت شما در صورت بروز هر گونه مشکل برای فروشگاه شما می باشیم.

با رادسایت شما تنها سایت های فروشگاهی با کیفیت را از ما خواسته و به هیچ وجه غیر آن را از ما نخواهید. چون ما از شرایط نامی نیکو و اعتباری فراوان در بازار طراحی سایت و فروش سایت های فروشگاهی آماده برخوردار هستیم که به هیچ وجه خلاف منش حرفه ای خود عمل نکرده و نمی کنیم.
سایت های فروشگاهی آماده ی رادسایت از تمامی شرایط SSL برخوردار بوده و دارای فضای امن و ایمن برای شما برخوردار می باشد.
رادسایت با تصمیم جدی برای طراحی و ساخت سایت های فروشگاهی آماده برای شما و همه ی عزیزان بزرگوار بنا بر استقبال فراوان شما به خود در آینده ای نزدیک و آن هم با تولید انبوه آنها می باشیم.
ما در رادسایت با بهره وری از نیرو های استثنایی از تمام توانمندی برای سفارش های شما برخوردار هستیم و شما را نیز دعوت به بهره مندی از امکانات و توانمندی بالا ی ما برای طراحی سایت و فروشگاه های اینترنتی آماده استفاده نمایید.
ما با تولید فراوان سایت های فروشگاهی آماده و به معرض فروش گذاشتن آنها با قیمتی مناسب برای شما و برخورداری از سطح کیفی و کمی بالا ارائه دهنده و طراح سایت در کل ایران با سابقه ای استثنایی می باشیم، که همه گونه پذیرنده ی تقاضا های شما برای سایت های فروشگاهی خود می باشیم.

امکانات سایت فروشگاهی آماده

ما ارائه دهنده ی سایت های فروشگاهی آماده می باشیم. و با بهترین شرایط برای شما و تضمین شده با قابلیت تطابق با سلیقه ی شخصی شما به فروش می گذاریم.
انواع سایت فروشگاهی آماده را با ارزان ترین شرایط قیمتی به فروش می رسانیم و برخوردار از تمام شرایط کیفی بالا و قابل اعتماد برای شما با برخورداری از شرایط ذیل ارائه می نماییم :

 • برخورداری از تمام امکانات سایت و بهره مندی از شرایط کامل سایت های فروشگاهی اختصاصی
 • سایت های فروشگاهی با بهره مندی از برترین دامنه ها
 • با برترین شرایط هاست و ارائه برترین هاست ها به شما با بهترین شرایط میزبانی برای شما.
 • امکان انتقال به غیر و واگذاری و یا فروش آن
 • سایت های فروشگاهی با بهره مندی از امکانات فراوان سی ام اس برای شما و افزودن بر امکانات آن.
 • با بهره مندی از طرح سئو و متخصصین سئو کار
 • برخورداری از امکانات گرافیکی بالا و استفاده ی از متخصصین گرافیک سایت و تم های آن.
 • سایت های فروشگاهی با بهره مندی از حداکثر امکانات محتوا و متن.
 • سایت های فروشگاهی آماده به تحویل به شکل فوری و همزمان.
 • با گواهی امن اس اس ال می باشند.
  و . . . .

نتیجه گیری امکانات طراحی سایت فروشگاهی

امکانات طراحی سایت فروشگاهی را برای طراحی سایت به شکل هر چه بهتر آن گذارده اند و باید در استفاده ی از امکانات طراحی سایت فروشگاهی حداکثر استفاده را برد که خدایی نکرده برای شما مشکلی در فروش سایت فروشگاهی شما پیش نیاید. سایت های فروشگاهی برای فروش بسیار مهم می باشند. به خصوص در عصری زندگی و کار می کنیم که همه ی کار های یا بیشتر کار های خود را با اینترنت انجام می دهیم. شرکت راد کاوش می تواند با در نظر گرفتن همه این موارد شما را به سایت دلخواهتان و کسب و کار شما را رونق بخشد پس هر چه زودتر از طریق یکی از راه های زیر با رادسایت ارتباط برقرار کنید، منتظر شما هستیم.

خلاصه مطلب :

قیمت طراحی سایت فروشگاهی تخصصی از دو قسمت تشکیل شده :

1- ثابت

2- متغیر

قیمت ثابت آن مربوط به کلیت طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی می باشد. و قسمت متغیر مربوط به استفاده و سفارش شما از امکانات می باشد. در حقیقت سفارش بیشتر امکانات منجر به قیمت بیشتر طراحی سایت فروشگاهی برای شما خواهد شد. برای تک تک سایت های فروشگاهی اختصاصی ما از درگاه های بانکی بسیار مطمئن استفاده کرده و برای تمامی مشتریان خود گواهینامه ی SSL را خریده و آنها را از سایت فروشگاهی اختصاصی امن برای خرید و فروش بهره مند می سازیم.

رادسایت حتما طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی را برای شما در تطابق با گوشی همراه یا تبلت شخصی شما انجام داده که مشکلی برای شما در جهت استفاده ی از گوشی برای گرداندن سایت فروشگاهی اختصاصی شما پیش نیاید. هر طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی باید کاملا در گوشی شما و یا تبلتتان تست شود که مشکلی نداشته باشد.

طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی حتما باید از شرائط ذیل برای شنا برخوردار باشد:

1- از سادگی و روانی مضاعف برای صاحب سایت برخوردار بوده .

2- به همان روانی، سایت فروشگاهی اختصاصی نیاز مشتری را تامین کند.

3- با عکس های پر حجم پر نشده باشد، حتما کم حجم باشد.

4- نباید از توضیحات اضافه که خواننده را گیج کند. استفاده کرد.

با رادسایت روشی نو در طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی، برای خود تجربه کنید.

در رادسایت با بهینه سازی سایت فروشگاهی سعی در کاهش هزینه ی شما و استفاده ی حداکثری از طرح سئو برای سایت شما تا مدتی طولانی سایت شما را در صدر خیلی از سایت ها قرار داده و درآمدی مضاعف با سایت خود داشته باشید.

حال چند سوال را با هم جواب داده :

1- طراحی سایت فروشگاهی از امکانات قابل قبول برخوردار می باشد؟

بله، از تمام امکاناتی که شما نام برده برخوردار می باشد. و از خدمات پس از فروش نیز برخوردار می باشد.

2- آیا ریسپانسیو جز امکانات سایت فروشگاهی حساب می آید؟

بله، از امکانات مهم طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو می باشد. ما حتما سایت هایی که بنا بر سفارش مشتریان تحویل آنها می دهیم، حتما از لحاظ ریسپانسیو بررسی کرده و سپس تحویل داده خواهد شد.

مزایای طراحی سایت فروشگاهی در راد کاوش

راد سایت با تیم برنامه نویسی و طراحی سایت خود آماده پیاده سازی سایت فروشگاهی شما با قابلیت ها و امکانات مورد نظر شما با بهترین و سریع ترین متدهای ممکن است در راد سایت تیم طراحی با در نظر گرفتن نوع کسب و کار شما بهترین و بروزترین طراحی های موجود برای سایت شما را انجام داده و با بهینه سازی سئو سایت شما، شما را یک قدم از رقیب هایتان جلو میندازد. به همین دلیل راد سایت یکی از بهترین شرکت های طراحی سایت می باشد که شما را به هدفتان نزدیک تر میکند.

سفارش سایت فروشگاهی

رادسایت پذیرنده ی انواع سفارش ها برای ساخت و طراحی سایت فروشگاهی به شرح مفصل می باشد. ما در رادسایت با بهره مندی از تمام شرائط برای ساخت و طراحی سایت هایی با موضوعات مختلف سفارش را برای انجام بهترین کار و طراحی از سوی شما پذیرفته و در موعد مقرر و با تضمین قطعی سایتی عالی، با بهترین شرائط و برخوردار از اوج امکانات به شما ارائه خواهیم داد.

رادسایت با ارائه ی خدمات پس از فروش برای تمام طراحی های خود به شما خدمات پس از فروش را ارائه داده و از تمام شرائط مورد نیاز از جمله بهینه سازی سئو، برای ارتقای سایت شما ارائه می دهد. در بسیاری از شرکت های طراحی سایت به شما تنها سایت را تحویل داده و دیگر هیچ حمایتی به درستی از آن نمی شود و سایت سفارش داده شده را با هر شرائطی تحویل داده و دیگر حمایت مناسبی از سایت فروشگاهی که تحویل شما داده شده نمی کنند.

اما ما در رادسایت با طراحی بهترین سایت های فروشگاهی بنا بر سفارش شما، به همراه پیگیری آن در آینده و خدمات پس از فروش به خصوص بهینه سازی سئو به ادامه مسیر پر موفقیت خود پرداخته و به آینده ای سر شار از امید دل بسته ایم.

در رادسایت همه گونه تضمینی برای شما و سایت فروشگاهی شما موجود می باشد، که سایتی را که شما برای طراحی به ما میسپارید را به صورت کامل ارائه دهیم که از تمام شرائط برای فروش و جذابیت سایتی مناسب و در خور شأن شما باشد.

سفارش ساخت سایت فروشگاهی برای شما هزینه بر می باشد، اما نه آنقدر که دور از توان مالی شما باشد و بلکه کامل در چارچوب قیمتی مناسب است و برخوردار از تمام شرائط قیمتی مناسب، که یکی از شرائط ما برای شما می باشد. شما با سفارش ساخت سایت فروشگاهی از تمام مزایا برای پیگیری سایت خود در آینده برای تمام کار های فروش و خدمات آن می توانید سرمایه گذاری خاصی کرده و حساب ویژه ای روی ما باز کنید و از حمایت تضمینی ما مطمئن بوده و باشید.

در شرکت رادسایت برای سفارش ساخت سایت فروشگاهی شما از تمام امکانات و ابزار برای این کار بهره مند می باشیم، به شکلی که شما با خیالی راحت می توانید کار خود را به ما بسپارید و از انجام شدن کار خود با شرایطی عالی راحت بوده و برای آینده ی خود از حمایت حداکثری ما از شما آسوده خاطر باشید. با ارائه ی برترین سایت های فروشگاهی از رادسایت دیگر نگران راه اندازی سایت برای خود نبوده و نباشید و بدانید که با سفارش به رادسایت برای ساخت سایت فروشگاهی، سایتی به شما ارائه خواهد شد که تمام مشکلات شما را برای فروش حل خواهد کرد.

دیگر برای داشتن سایت برای به فروش رسانیدن اقلام فروش خود هیچ مشکلی برای شما وجود که نخواهد داشت، بلکه دارای نشاط و شادابی بسیار برای سفارش ساخت سایت فروشگاهی برای شما به تفصیل فراوان برای تان وجود خواهد داشت. فقط کافی است طراحی سایت خود را به ما سپرده و جدا از حداکثر فروش بلکه از خدمات پس از فروش بر دامنه ی ما نیز بهره مند شوید.

رساندن مشتریان عزیز به هدفشان برای ما بسیار مهم می باشد، علی رغم اینکه ما در گیر طراحی سایت به شکل بسیار شلوغ و پر کار هستیم، اما رادسایت بسیار علاقه مند به سفارش برای سایت های فروشگاهی و انجام سفارش شما با ارائه ی خدمات بعد از آن برای شما می باشد. رادسیت ارائه دهنده ی انواع ساخت سایت و طراحی آن پذیرنده ی هر نوع سفارش برای ساخت سایت فروشگاهی برای شما با تمام شرائط مورد نظر شما می باشد.